Když si dospělí chtějí hrát

Máte náročnou práci, rodinu a někdy už je toho na vás prostě příliš. Potřebujete si odpočinout, vybít energii a odreagovat se. Nejlepší lék na vše je smích a zábava, tak posbírejte pár kamarádů, známých nebo kolegy z práce a běžte se vyřádit, tak jak to umí hlavně děti. Prostě si hrajte. Na nic nemyslete a jen si to užívejte. Jedno odpoledne plné zábavy s vámi udělá doslova divy. Občas není na škodu popustit uzdu fantazii a umět si užít okamžik. Vyzkoušejte si paintball nebo laser game. Hry mají svá pravidla, a ty musí celý tým dodržovat, na nic jiného při hře prostě ani nejde myslet, do děje se tak ponoříte určitě plnými doušky.
hráč mezi auty

Paintball

Taky jste si jako malý rádi hrávali venku na vojáky nebo strážce zákona, běhali jste kolem domu s kuličkovými pistolkami a vydrželi to klidně celý den. Vraťte se do dětství, jen s lepší výzbrojí a skutečným hřištěm, výzbrojí a municí. Paintball je společenská hra, při které se hráči dvou soupeřících týmů snaží vyřadit co nejvíce protivníků zásahem s paintballové pistole. Pistole střílí malé barevné kuličky, takže dobře zaznamenáte, že jste byli zasáhnuti. To poznáte mimo jiné i tím, že trefu určitě pocítíte. Kuličky, i když jsou neškodné, letí velmi rychle a tak je možné, že i přes kombinézu si ze hry odnesete nějaké ty modřiny. Cílem je ovšem aby vás nikdo netrefil. Podle druhu hry se hraje na hřišti na volném venkovním prostranství nebo ve vyhrazené aréně v hale. Venkovní hra bývá ale lepší, prostor je velký, hraje se v lese nebo například mezi vraky aut. Hra má tak tu pravou atmosféru, vy se snažíte svým protivníkům schovat a zasáhnout jich co nejvíce, aby váš tým zvítězil.
laserová show

Laser Game

Laser game je trošku modernější druh společenské hry, kdy na sebe také dva soutěžní týmy střílejí z pistolí, ovšem v tomto případě střílíte laser. V hrací aréně to vypadá trošku jako ve scifi filmu. Hrát se může venku i uvnitř. Cílem hry je nasbírat co nejvíce bodů, tím že trefíte člena druhého týmu, ale součástí hry není jen střílení. Plní se také různé zadané úkoly. Kdo je úspěšnější samozdřejmě vyhraje. Hra je vhodná pro všechny milovníky moderních technologií a také dobrodružných scifi filmů a příběhů.

© 2024 Stavir - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress