Rubriky
Peníze

Zákon peněz

Já vám povím, co s tím udělat. Naprosto nic. Proti zákonu schválnosti nelze bojovat, lze na něj být pouze připraven. A protože člověk je tvor chybující, tak většinou připraven není. V tomto případě je tedy nutno peníze nějak sehnat. A pokud to jen trochu půjde, tak zákonným způsobem. Jenže jak a kde? I vtom vám poradím. Ano, zcela nezištně. Jsou zde totiž jisté instituce, můžeme-li to tak nazvat, kde peníze mají, a dokonce je vám rádi zapůjčí. A je úplně jedno, zda se tomu řekne půjčka nebo hypotéka. Protože tak zvaná neúčelová hypotéka se může využít naprosto na cokoli.

peníze

U velké většiny hypoték banky požadují dokladování, nač byly vaše vlastní peníze (ano vaše vlastní, sice půjčené, ale nyní vaše) použity. Je to sice drobátko na palici, ale ještě to tak skutečně někde funguje a hypotéka by měla sloužit právě k bydlení či věcmi s tím spojených. V americké hypotéce to však funguje trošku jinak.

Přesnou definici neznám, ale stručně se to dá říci tak, že je to ve výsledku smlouva o půjčení peněz proti nemovitosti, která tomu, co si půjčuje patří.

bankovky

Nelze si tedy vypůjčit peníze bez záruky. To znamená, že vám nepůjčí na sousedův byt, ani na barák vašeho prastrýce. V tomto případě by se to muselo řešit tak, že by si půjčku bral on sám na sebe a peníze vám přenechal. Protože co si s nimi udělá, jakmile mu přijdou na účet už je pak čistě jeho věc. To už nikoho zajímat nebude. Věřitele už bude zajímat jen to, zda splácí včas a ve správné výši. Pokud ano, nenastane sebemenší problém. Pokud ne, bude asi věřitel nucen použít prostředky k tomu, aby došlo k nápravě. A zde již postupuje každý jinak, dle svých interních předpisů. Ti slušnější pošlou nejprve SMS, pak dopis, jen obyčejný, a nakonec dopis úřední. Pokud dotyčný a ni pak nereaguje, má dosti velký problém. Hodně velký. Může se potkat s člověkem, kterému se říká exekutor.

Rubriky
Peníze

Individuální podmínky hypotéky?

Finance jsou dobrým sluhou, ale špatným pánem. Někdo je má, někdo zase ne, a v obou případech se to může změnit ze dne na den. Udržet si ale základní životní úroveň, tedy střechu nad hlavou, jídlo v žaludku, a hezky oblečené děti, je někdy náročné, zvlášť, když vám za krk dýchají exekutoři, a zaměstnavatel odmítá přidat.

prasátko v dlaních

Mít dobrou práci je totiž základ. A v dnešní době si většina z nás vybírat může, protože zaměstnanců je málo, a práce mnoho. Občas je však potřeba přistoupit na kompromis, a pro vyšší výdělek dělat náročnější, nebo méně pohodlnou práci. Není ostuda prodávat v obchodě, když vám nabízejí více, než v kanceláři, což se stává poslední dobou čím dál častěji. A když je člověk ve špatné finanční situaci, musí zkrátka něco obětovat, alespoň do doby, než ji vyřeší.

Exekuci, či nevýhodné úvěry je však potřeba řešit okamžitě. Nemáte-li však opravdu nadprůměrné příjmy, banky nebudou o nějakém refinancování chtít ani slyšet, a tak je možné se obrátit pouze na nebankovní společnost, která se vám pokusí pomoci individuálně. Nebankovní americká hypotéka Fahd totiž není úvěr s přesně http://www.freeglobe.cz/Articles/3345-zlato-mlceni-je-nekdy-treba-obetovat.aspx stanovenými kritérii, ale půjčka, která se vám přizpůsobí na míru. Výše splátek,a tedy i délka splácení, budou nastaveny co nejlépe tak, aby to pro vás bylo ideální.

rozsypané mince

Ručit budete svojí nemovitostí. Z té si pak nebankovní společnost nechá na vlastní náklady udělat cenový odhad. Můžete si pak půjčit až 70% odhadní ceny, a použít je na cokoliv, včetně konsolidace půjček, refinancování nevýhodné hypotéky, či dokonce vyplacení se z exekuce.

Nebudou po vás požadovány tak detailní podklady, jaké budete muset dokládat v bance. To však neznamená, že byste nemuseli dokládat příjmy a výdaje. Cílem nebankovní společnosti totiž není připravit vás i o zbytek peněz, ale řešit situaci tak, aby se vám ulevilo, a vaše situace se zlepšila.

Nemusíte nikam jezdit. Ačkoliv mají nebankovní společnosti pobočky už téměř všude, jsou ochotní přijet za vámi. Nejprve je však důležitá e-mailová komunikace, kdy vyplníte jednoduchý formulář, a zašlete několik fotografií nemovitosti, to pro předběžný odhad. Chvíli na to se vám ovze specialista, který s vámi vše probere, a pokusí se najít to nejlepší možné řešení právě pro vás.

Rubriky
Peníze

Mít kde bydlet je základ

Mít zaměstnání, kde dostávám za svou práci plnohodnotnou mzdu a mít kde bydlet, to jsou dva prubířské kameny v životě mladé rodiny. A nemusí se jednat jen o mladou rodinu, ale i o starší manželské páry, které už mají dost předražených nájemních bytů a rozhodnou se ke koupi nemovitosti, kde by byli páni oni.

Jenže k tomu, abyste si mohli koupit byt či vlastnit rodinný dům anebo se vrhnout do stavby rodinného domu, potřebujete Ach, ty ceny Nebankovnihypoteky co jiného než dostatek financí. A není mnoho rodin, zvláště těch, které spolu začínají, aby měly na svých bankovních účtech tolik peněz, že by byly schopné si vysněný domeček koupit za hotovostní peníze. Tím spíše, že ceny nemovitostí v posledních letech vystoupaly na neúměrnou výši!

mzda česká

Není žádným tajemstvím, že současné nemovitosti jsou značně předražené, a to dle sdělení České národní banky, dokonce až o celých téměř dvacet procent!

Je téměř až neuvěřitelné, že v porovnání s koncem roku 2013 ceny nemovitostí v České republice stouply až o neskutečných sedmdesát procent! A to díky našponovaným cenám, jelikož roste poptávka, tím rostou i ceny. Kdyby nebyla poptávka, šly by ceny dolů, ale tak tomu bohužel v dnešní době není.

vlastnictví domov

Je spousta rodin, které by chtěly bydlet ve svém, ale nemají velkou finanční hotovost, proto východiskem pro ně jsou bankovní půjčky a hypoteční úvěry. Ale banky se jistí tím, že musíte být spolupodílníkem. To znamená, že vám nepůjčí celou částku na rodinný domek, ale musíte se spolupodílet a vládnout i určitou finanční hotovostí. Přesto jsou hypotéční půjčky velmi využívané, protože jiný způsob, jak přijít k vysněnému bydlení, pro mnohé rodiny neexistuje. Tyto úvěry mívají i dlouhodobý splátkový kalendář, což je žádoucí, ale musíte mít na paměti, že byste měli mít zajištěnou práci. V případě ztráty zaměstnání se můžete dostat do nemilých problémů.

Rubriky
Peníze

Dolehly na vás těžké časy?

Lidé určitě potřebují peníze. A ti, kdo je nemají, to nemají v životě rozhodně snadné, bez ohledu na to, zda jde o někoho, kdo je potřebuje pouze pro svoji obživu, nebo o někoho, kdo je zároveň potřebuje i k tomu, aby si udržel své soukromé podnikání. Jenže je osudem mnoha z nás, že se peníze nejednou rozkutálejí rychleji, než jak by tomu mělo být, a pak nastávají věru těžké časy, v nichž by se měl někdo takový uskromnit, a to třeba i daleko citelněji, než je to únosné.

cizí peníze

Jenže jakékoliv uskromňování se má svou hranici, kterou už prostě nelze překročit, a to už ani nemluvě o tom, že ten, kdo je v mínusu, už svou situaci ani drastickými omezeními se nedá do pořádku.

Jenže nikdo z těch, kdo nemají peněz dost, to tak nemůže jednoduše nechat být. Každý se v podobné situaci musí postarat o změnu k lepšímu. A to i za cenu toho, že si vezme na zvládnutí momentálních těžkostí půjčku.

rolička peněz

Na tom, že si někdo v podobné situaci půjčí, není nic špatného. Někdy skutečně není jiné východisko z nouze. Ale když už někdo o půjčku usiluje, měl by si vybrat takovou, kterou dostane, a to za dostatečně výhodných podmínek. A jak dosvědčí u půjčky zvané americká hypotéka kalkulačka https://www.nebankovni-hypoteky-uvery.cz/o-nas/, je právě vsazení na tuto půjčku nejednou tím nejdokonalejším možným řešením. Protože tady je největší pravděpodobnost, že si na své přijde i žadatel s takovými nedostatky, že by mu nikde jinde nic nepůjčili. Tady nevadí ani poměrně nízké příjmy někoho takového, stejně jako třeba nějaký ten záznam v registrech dlužníků. Tady se prostě dá do zástavy nemovitost a je to v podstatě odbyté. Pak už může i dost nedokonalý žadatel počítat s tím že si tu přijde na své. A dostane peníze na to, na co je potřebuje, k dispozici třeba i na hodně dlouhou dobu splácení a třeba i jen se čtyřprocentním úrokem. Což někomu podobnému ne zrovna bonitnímu sotva někdo jiný nabídne.

Rubriky
Peníze

Co když se nedaří?

Pro každé podnikání je typické to, že musí být výnosné. Tedy že se tu musí vydělat dost na to, aby se z takových zisků dal podnik udržovat v chodu a pokud možno i rozvíjet a aby si podnikatel a jeho případní zaměstnanci také vydělali na své živobytí.

Kdyby podnikání dost nevynášelo, je pochopitelné, že nebudou ti, kdo se mu věnují, finančně zajištěni, tito by neměli třeba vůbec co dát do úst, a také provoz by vázl, protože i ten je na financích závislý.

pokroucené dolary

Zkrátka a dobře se musí podnikáním dostatečně vydělávat. Jenže osud tomu někdy chce, že se ani při sebevětší snaze dostatečných výnosů nedosahuje. Toho, co tu může váznout, může být klidně celá dlouhá řada, pokazit se tu může ledacos. A podnikateli, jemuž jeho živnost nevynáší, nelze ani trochu závidět. Protože je to jenom on sám, kdo se musí postarat, aby se z takových ekonomických nesnází dostal.

I když on na to vlastně podnikatel sám být nemusí. V podobných nelehkých dobách se mu může stát více než užitečným pomocníkem i půjčka.

podnikání finance

Může, ale také nemusí. Aby se totiž tato mohla stát pomocí při řešení problémů, musí ji zájemce nejprve získat a tato také musí být dostatečně výhodná, aby nepředstavovala jen odsunutí současných problémů na později.

A kde má soukromý podnikatel takovou dostupnou a zároveň i výhodnou půjčku hledat? Doporučit se dá třeba nebankovní hypotéka bez registru. Ta má totiž obě zmíněné přednosti. Úroky tu nejsou přemrštěné a získat ji lze po splnění natolik jednoduchých podmínek, že to vlastně ani není problém. Tady se totiž musí obvykle jenom prokázat, že bude z čeho splácet, tady se musí dát do zástavy nemovitost žadatele, aby se zaručilo splácení, ale tím to prakticky končí. Kdo to splní, k penězům se dostane.

Dá se tu rychle získat i velká částka s ideální výší splátek a dobou splácení, a to dává možnost zbavit se finančních starostí.

Rubriky
Peníze

Kdy a proč refinancovat?

Pokud si chceme splnit sen o vlastním bydlení, bez chytře zvoleného hypotečního úvěru se nám to podaří jen stěží. Ovšem i ta nejvýhodnější hypotéka za pár let už vůbec tak výhodný být nemusí mezi záplavami nabídek dalších bankovních i nebankovních společností. Co teď? Dál splácet nevýhodný úvěr, i když na trhu v současnosti jsou daleko výhodnější nabídky. Ne, řešením je refinancování hypotéky https://www.fahd.cz/refinancovani-hypoteky/.

peníze na uzdě

Refinancování před koncem fixace

Refinancování hypotéky je ve zkratku splacení aktuálního hypotečního úvěru úvěrem novým, který je sjednán pro dlužníka za výhodnějších podmínek. A jak refinancování vlastně probíhá? Několik měsíců před koncem fixního období by měl aktuální věřitel (banka) poslat dlužníkovi nové podmínky na další fixní období. Pokud s nimi dlužník souhlasí, nic zásadního se pro něj nemění. I nadále bude splácet dle smlouvy stávajícímu věřiteli. Pokud se ale rozhodne, že na novou nabídku nepřistoupí, je ideální doba na refinancování.

podpis smouvy

Před koncem fixace je tedy ideální čas na hledání nového hypotečního úvěru za výhodnějších podmínek. To může být kupříkladu nižší roční úroková sazba s delší fixací, menší měsíční splátky, delší doba splacení nebo zvýhodnění dalších doplňkových služeb. Aby se předčasné splacení aktuálního úvěru vyplatilo, je zapotřebí najít takový druh hypotéky, kde je výrazně nižší úroková sazba. V době fixace vám žádná banka nemůže naúčtovat jakýkoliv poplatek nebo sankci za předčasné splacení. V současnosti však i mimo fixační období jsou sankce za předčasné splacení zanedbatelné.

Souhlas aktuálního věřitele

Hypoteční úvěr je možné předčasně splatit bez souhlasu aktuálního věřitele, je ovšem zapotřebí ho informovat alespoň měsíc dopředu s informací, že hodláte refinancovat a ve splácení budete pokračovat u jiného věřitele.

Rubriky
Peníze

Která půjčka nezklame?


Když se někdo dostane do problémů finančního rázu, zpravidla by potřeboval nějakou tu půjčku. Problém je ovšem v tom, že ne vždy najde u poskytovatelů půjček dostatek pochopení pro situaci, v níž se ocitl. Především banky jsou těmi, kdo po něm žádají doložení dostatečně vysokých příjmů a registry dlužníků bez poskvrnky. A běda mu, pokud v tomto prověřování neobstojí.
A co když není shledán hodným bankovní půjčky? Pak už nezbývá nic jiného než zkusit štěstí tam, kde jeho nedostatky nemusí být jednoznačně na závadu, kde se dají akceptovat i nízké příjmy a dokonce i nějaký ten méně závažný záznam v registrech.čínské peníze
A v případě produktu zvaného americká hypotéka kalkulačka nejednou prokáže, že zde dotyčný půjčky hoden je. Protože právě tento produkt vyhovuje i těm, kdo mají docela vážné problémy.
Pokud takový jedinec může nabídnout coby záruku za půjčené peníze nemovitost, pokud má tento příjmy postačující alespoň ke splácení těch nejmenších možných splátek, pokud má nanejvýš takový záznam v registrech dlužníků, jenž nesignalizuje možné potíže se splácením, uspěje tu.
Stačí vyplnit jednoduchý formulář na internetu, stačí poslat e-mailem několik fotografií oné nemovitosti k posouzení a nebankovní společnost už se postará, aby bylo nalezeno nějaké to oboustranně přijatelné řešení, jež by umožnilo potřebnou půjčku vyplatit. A to navíc i bez poplatků předem, bez zbytečného papírování a bez dlouhého čekání.několik eur
Vše se tu vyřizuje velmi rychle a podmínky jsou nastaveny tak, aby byl dlužník schopen vše řádně splatit, klidně i bez sankcí předčasně. Takže dotyčný může splácet rok stejně jako třicet let, jak je to pro něj optimální, s více než výhodnými úroky. A o tom, že lze použít půjčené peníze na cokoliv, mluvit netřeba, to je samozřejmost.
Takže je takováto hypotéka ideálním řešením pro všechny. Ty s velkými problémy nevyjímaje.

Rubriky
Peníze

Za pár hodin jste bez starostí

Cestu k nebankovním poskytovatelům hledá stále více klientů, kteří potřebují získat finanční hotovost. Co je tam vede? Spousta výhod, které banka neposkytuje. Rádi byste si vypůjčili peníze, ale stále ještě váháte. Není vám jasné, která nabídka je pro vás ta pravá?
euro peníze

a) Je vám jasné, že vaše registry nejsou čisté a obáváte se, že je to nepřekonatelná překážka?

§ Nabízená nebankovní hypotéka bez registru toleruje tyto záznamy.

b) Odrazují vás všechny poplatky předem a také sankce za předčasné splacení?

§ Nic podobného v tomto případě neočekávejte.

c) Už teď vás děsí vysvětlování, nač vlastně ty peníze budete chtít?

§ Tady platí zásada, že je to pouze vaše soukromá věc. Tato hypotéka je bezúčelová. Záleží předci jen na tom, jestli dokážete splácet. Nikoliv, co si za poskytnuté finance chcete pořídit.

d) Jakmile je na vás uvalena exekuce, nikdo vám nepůjčí.

§ Tak to je další omyl. Právě pomocí této hypotéky si můžete vyplatit nejen exekuce, ale i nevýhodné zástavy a další tíživé dluhy. Úvěr je také možné využít ke konsolidaci nevýhodných půjček.

e) Nežli se vše vyřídí, uplyne dlouhá doba.

§ V žádném případě. Vaše žádost může být zpracována a schválena už do čtyřiadvaceti hodin. Nemusíte ani nikam chodit. Stačí vyplnit on-line žádost a zaslat fotografie nemovitosti – dvakrát zvenku a uvnitř každou místnost.

dům z peněz
Vše se dá vyřešit celkem snadno

Finance se poskytují na všechny druhy nemovitostí, které se nacházejí na území České republiky – byty, chaty, rekreační chalupy, rodinné domy, komerční objekty, pozemky, družstevní byty. Pokud žádnou vhodnou nemovitost nevlastníte, pak si přizvěte třetí osobu jako spoludlužníka. Jestliže by se stalo, že nebudete spokojeni, pak si můžete refinancovat hypotéku jinam.

o Už je vám tedy jasné, co vede kroky stále více klientů do nebankovního sektoru?

§ Přeci výhody, které jinde nenajdou.

Rubriky
Peníze

Založení společnosti snadno a rychle

Nejen pro ty podnikatele, kteří si zkrátka nevědí rady či se neorientují ohledně veškerých potřebných dokumentů. Stejně tak potýkající se se všemi stímto souvisejícím náležitostmi, může tak velmi prodloužit a zejména i znepříjemnit dobu pro založení společnosti.
potřesení rukou.jpg

Podnikat lze v krátkém reálném čase

Samozřejmě můžete se do podnikatelské sféry pustit sami. Věřte, že se jedná v takovém případě nejen o běh na dlouhou trať, ale zejména je mnohdy velmi vyčerpávající záležitostí.

Stačí zvolit specializovanou společnost, která vše učiní za vás. Díky tomu, je tak založení společnosti bezproblémovou záležitostí pro vás. Vše dokonce lze vyřídit i na dálku nebo během pouhé jedné osobní schůzky. V případě rozhodnutí se pro vyřízení na dálku stačí jen vyplnit příslušný formulář či kontaktovat společnost na bezplatné telefonní lince.
týmová práce.png
Výběr právní formy

Zde se nabízí v rámci vyřízení na dálku dvě varianty. První a snadnější alternativou je rozhodnutí se pro společnost s ručením omezeným. Zde jsou výhody především ve snadnější cestě v rámci celého procesu založení, rovněž pozitivní je i vkladový základní kapitál, který činí jen jednu korunu. Tímto si tak společnost může nechat založit jakýkoli podnikatel, aniž by disponoval dostatečným finančním kapitálem.

Jelikož společnost s ručením omezením je kapitálovou společností, kde tak majetek je striktně oddělen od osobního majetku společníků, z tohoto důvodu se vlastníci nemusí obávat, že by v rámci podnikání mohli přijít o majetek mající v osobním vlastnictví.

V rámci této varianty coby nejsnadnější cesty, se zároveň jedná i o rychlé vyřízení. Garance v rámci celého procesu pro založení je obvykle do pěti pracovních dnů.

V případě založení akciové společnosti je vše složitější záležitostí, která vyžaduje mnohem více informací. Vše se rovněž liší i na základě individuálního požadavku a představy.

Rubriky
Peníze

Výhody i dostupnot pro každého nabízí nebankovní hypotéka

Hypotéka je dlouhodobý úvěr, který je zpravidla zajištěn v podobě zástavního práva k nemovitosti nacházející se na území ČR. Nemovitostí může být i ta, která je určena pro rekreační účel apod. Pro získání vlastního bydlení je tak hypotéka mnohdy jediným reálným řešením. Hypotéku lze získat však nejen v rámci bydlení, ale prostřednictvím neúčelové hypotéky lze využít finanční prostředky i pro jiný záměr, jako je například pořízení automobilu apod.

dluhy
 
Pozitivní stránky aneb přednosti, které stojí za povšimnutí
 
Ať už nechcete žádat o hypoteční úvěr v bance, nebo naopak žádost byla zamítnuta z jakéhokoliv důvodu, nabízí se adekvátní řešení, které vám poskytne nebankovní hypotéka mající hned několik kladů.
 
Jedná se o finanční produkt, který je určen nejen pro zaměstnance či podnikající osoby, tj. živnostníky. Je zde podstatný atribut i s reálným respektováním záznamu v bankovním a nebankovním registru.
 
Prioritou je potenciální dlouhá doba splatnosti, která je takřka od jednoho roku až po dobu třiceti let. Preferencí je, že získat potřebný finanční obnos je možné ve velmi krátkém čase. Většinou do 24 hodin obdržíte finanční prostředky.
 
Nebankovní hypotéka je benevolentnější k žadateli. Není natolik přísně hodnocena bonita žadatele. A především lze použít peníze na cokoliv.
 
Veškerý komfort v rámci vyřízení
 
Dnes je vše reálné vyřídit během chvíle a z pohodlí domova. Prostřednictvím online žádosti tak není vždy nutností se dostavit osobně na pobočku společnosti. Nicméně i zde platí, že musí být uzavřena a podepsána smlouva. Před podpisem je zásadní řádné pročtení. Nikdy nepodepisovat smlouvu, aniž by byla důkladně přečtena.

nemovitost
 
Základní faktory aneb co neopomenout
 
Orientovat se při výběru dle úrokové sazby a RPSN. Nízký úrok nemusí znamenat nejvýhodnější nabídku. Důležitá je možnost předčasného splacení a její podmínky.