Návštěvnost je přímo úměrná úspěchu vašich stránek

Každý provozovatel internetových stránek by chtěl mít hojnou návštěvnost a pozitivní recenze. Samozřejmě předtím, než se dostanete do takového bodu, je nutné vykonat několik důležitých kroků, které mohou vyústit v oblíbenost vašeho webu mezi miliony. Musíte:

vyhledávání a lupa.jpg


1) graficky přizpůsobit vaše stránky tak, aby byly pěkné na pohled i jednoduché na prohlédnutí.

Kdo si myslí, že vzhled internetových stránek nehraje roli, pravděpodobně nepotřebuje spoustu návštěvníků. Výběr pozadí, obrázků, vhodnost reklam, přechody mezi články apod., to všechno dělá internetové stránky příjemné na pohled. Tahle část tu zkrátka musí být. Hlavně to ale moc nepřehánějte, aby se z toho nestal nějaký bizarní pokus jako v komunálních volbách.


2) mít kvalitní obsah. Pokud již máme kvalitní internetové stránky plné obrázků, které zachytí oko čtenáře, je důležité vyplnit jej stejně dobrým obsahem, který musí nyní to oko na vašich stránkách udržet. Mezi nejžhavější hity patří především skříňky, kanálové poklopy, ale určitě neopovrhnete i něčím „zdánlivě nezajímavým“ jako novinkami z ekonomie či podnikání. Především by si měl každý na vašich stránkách najít něco, co ho zajímá, co mu udělá radost, co ho potěší. A to je nesmírně důležité, ba i nejdůležitější – mít pro každého něco. Nabídnout co možná nejširší výběr témat, která proniknou do všech skupin potencionálních návštěvníků.

muž opřený o mobil.jpg


3) Zajistit si SEO optimalizaci na úrovni. Reklama, upravení obsahu tak, aby se jej lépe hledalo v internetových vyhledávačích, marketing. To vše je absolutní nutnost proto, aby váš, jinak povedený, web spatřil světlo světa. Není důležité, jestli máte článků padesát nebo sto. Důležité je, abyste dokázali zachytit oko internetového „surfaře“ mezi dalšími stovkami webů, které se snaží o to samé. Vy se musíte odlišit od všech, kteří by se pokusili přebírat pozornost na sebe.

Pokud tedy máte možnost připlatit si za kvalitní služby, které vám tohle vše zařídí v jednom balíčku, neměli byste vůbec váhat.


© 2024 Stavir - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress