SLUCHÁTKA ELIMINUJÍCÍ HLUK POZADÍ A ŠUM

Nová sluchátka IQbuds mohou nejen přispět k posílení vašeho sluchu a odstranění nepříjemného ruchu, ale také slouží jako bezdrátová sluchátka pro telefonování a poslech hudby k handsfree. Jsou řízena podle toho, jak kvalitní sluch má uživatel.
sluchátka, mobil, laptop 
IQbuds používají bezdrátové připojení k Bluetooth. Jsou navíc vybavena technologií rušení šumu, která generuje zvuky, které mohou neutralizovat hluk v pozadí. Řízená eliminace pozadí a míra hlasitosti je vyřešena prostřednictvím aplikace pro smartphone, přímo vyvinuté k těmto bezdrátovým sluchátkům. Aplikace obsahuje též paměť, takže pokud uživatel vstoupí do hlučného prostředí kavárny, nastaví si hlasitost zvuku a korekci na šum a jiných hluků z pozadí. Při další návštěvě buď konkrétního nebo podobného místa přepne na tento hlasitý režim, který je již připraven. Například budete chtít slyšet jak hudbu, tak i vaše okolí, třeba při jízdě na kole nebo běhu. Žádná jiná bezdrátová sluchátka nemají schopnost posílit sluch a zrušit hluk.
 
IQbuds mohou pracovat po dobu čtyř hodin nepřetržitého provozu pomocí nabíjecích lithium-iontových baterií a elektroniky s nízkým výkonem, které optimalizují napájení baterie. A taška, která drží pouzdro na sluchátka, dodává tři další nabíjecí baterie, což přináší dalších dvanáct hodin výdrže baterie.
sluchátka na pracovním stole 
Další úrovní bude technologie s rozpoznáním hlasu, na jehož základě bude možné ovládat telefon. Nikdo jiný tak nebude mít absolutně možnost se do cizího telefonu dostat.
Na projekt se získalo v roce 2015 750 000 dolarů, a v roce 2016 společnost získala 3,5 milionu dolarů, když se stala veřejnou. Podnik má také 480 000 dolarů v předběžných objednávkách od více než 2 200 uchazečů v probíhající kampani.
 
Prototypy IQbuds byly testovány více než třemi sty lidmi, hlavně v zemích jako je Austrálie, Spojené státech a Kanada. IQbuds by se měly dostat na trh koncem roku 2017 a budou kompatibilní jak pro systém Android, tak pro iOS.

© 2024 Stavir - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress