Spolehněte se na teploměr do vody

Ještě předtím, než váš zahradní bazén složíte a začnete plně využívat, si uvědomíte, že vás s ním čeká spousta práce. Nebude to pouze odpočinek a koupání bez starostí, ale i pravidelná kontrola jeho stavu, na kterou nesmíte zapomínat.
Ulehčit vám čas a práci může i nabídka příslušenství, které je k bazénu dodávané jako dodatkové zboží a urychluje proces kontroly a současně nám dává jisté informace. Jedním takovým sortimentem, které využijete prakticky denně, jsou teploměry do bazénu techneco.eu. Z jejich řad si můžete vybírat různé druhy a některé z nich nejsou vůbec obyčejné.měření teploty

Plastové teploměry

Materiál, jakým je plast je takovou klasikou, která nikdy nic nezkazí. I v nabídce tohoto příslušenství nalezete mnoho plastových druhů, které se od sebe liší i barevně. Z barevných odstínů můžete dáte přednost jednoduché bílé barvě, ovšem mnohem více vám ve vodě vynikne modrý, růžový nebo žlutý. Navíc, tento pestrý teploměr ve vodě nikdy nepřehlédnete.

  • Rozhlédnout se můžete po teploměru s malým plovákem nebo si zvolit ponorný typ, který vám naměří teplotu vodu i v oblasti vašeho dna nádrže.

Vaše malé ratolesti ohromí velká škála dětských typů, které jsou rovněž z plastu a jejich výjimečnost spočívá v jejich designu. Zalíbit se vašim dětem můžou různé zvířecí motivy, jakými jsou ryba, kachna, želva nebo krokodýl. Gumová zvířátka slouží jako plovák a děti jich využijí i jako hračku do jejich bazénku.
Teploměry neobsahují rtuť, takže jsou zcela bezpečné a vhodné i na hraní.teploměr do bazén

Nerezová varianta

Ještě větší eleganci získáte pořízením stříbrné nerezové verze teploměru. Jedná se o ponorný typ a je výjimečný především tím, že nebude podléhat opotřebení. Materiál, jakým je nerez si zachová svůj vzhled i přes skutečnost, že se denně potýká s vodou a chemií.
Vyberte si do bazénu takový, který se vám zalíbí už na první pohled nebo potěšte vaše děti jedním dětským s plovoucím zvířátkem. V každém ohledu vám napoví to, jakou teplotu má vaše voda, ve které se budete chtít vykoupat.

Related Posts

© 2024 Stavir - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress