Správný růst plnovousu

Jestli Vás trápí takzvaná dětská tvářička a chtěly byste vypadat, jako opravdový tvrďák nebo třeba upravený elegán, koukněte na pár rad co s tím dělat, jak nechat narůst, jak o plnovous pečovat. Ne každému muži je dáno mít narostlé vousy dle jejich představ. Existují typy na to jak tomu pomoci a nemusíte chodit do žádných kosmetických salonů určených pro muže. Základní pravidla zvládnete sami doma.
Trpělivost přináší výsledky

muž

–          Je třeba si nechat narůst dlouhé vousy, abyste vůbec věděly, jak bude plnovous vypadat, jestli se na něj hodíte a bude Vám slušet nebo ne. Počkat si musíte alespoň měsíc. Samozřejmě každý má jinak rychlý růst vousů. Nijak neupravujte a nestříhejte, ať víte, jak na kterém místě vousy rostou a později budete vědět, jak s tím pracovat.

Bude to svědit
–          Tato fáze svědění při růstu nových vousů bude trvat přibližně týden. Každopádně nic co byste pro svůj vysněný vzhled nevydržely. Je dobré vousy česat, aby rostly stejným směrem.

chlap

Na některém místě nerostou vůbec
–          Většina mužů má na tváři místa, kde nerostou vousy vůbec. Jedná se o místa s mrtvou kůží a tu je třeba odstranit, protože zabraňuje růstu nových vousů a ucpává póry. Umývejte obličej, kupte si třeba prostředky na péči o pánskou pleť nebo alespoň umývejte mýdlovou vodou.

Vousy musíte umývat
–          Vousy jsou ve své podstatě jako vlasy a potřebují stejnou péči. Musíte je umývat od nečistot, zaprášení, usazování špíny, Měly byste tak dělat přibližně dvakrát týdně a umývat je spolu s vlasy.

vousy

Pichlavé vousy

–          Píchání vousů vadí kdejaké přítelkyni a může odradit i od seznámení se. Můžete si pomoci změkčováním plnovousu. V dnešní době se dají koupit změkčovací přípravky a oleje. V neposlední řadě ještě zdravě ať je růst vousů stejně tak i vlasů podporován i jiným směrem. Vyhněte se alkoholu a dehydrataci.

© 2024 Stavir - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress