Zpomalte stárnutí


Náš věk lze velice snadno odhadnout podle toho jak vypadáme. Už okolo třicátého roku věku na sobě začínáme pozorovat první vrásky. Ty úplně první se dělají okolo očí, na krku, v dekoltu a později i na rukou. Vráskám lze zabránit jen zčásti. Velkou roli v tom jak stárneme hraje genetika, protože jsou lidé, kteří i ve vyšším věku vypadají mladistvě. Klíčová je ovšem péče o pleť i o tělo. Jak zpomalit projevy stárnutí?

kolagen prášek

Zdravá strava
Asi pro nikoho nebude překvapením, že pro pomalejší stárnutí je potřeba jíst zdravě. Důležité je pít dostatek čisté vody, protože pokud budete dehydrovaní, budete mít více vrásek, to je prostě fakt.

Dostatek spánku
Kruhy pod očima dokážou se vzhledem také udělat svoje. Jestli nechcete mít kruhy pod očima a chcete vypadat dobře, dopřejte si dost spánku.

prášek kolagen

Kvalitní péče
I když jsou o sebe nosí lidé zvyklí dbát, jen málokdo skutečně požívá vhodnou kosmetiku. Je potřeba si sestavit už okolo třicátého roku kvalitní kosmetickou rutinu, kde budete dodržovat všechny kroky péče o pokožku. Důležité je také používat tělové mléko či máslo, protože když je pokožka i pleť vláčná, méně se na ní tvoří vrásky.

Nezapomínejte na péči zevnitř. Vnější péče o pleť je jen část toho, co byste pro sebe měli dělat. Je nutné tělu dodávat veškeré potřebné látky, které potřebuje k tomu aby správně fungovalo. Dopřávejte svému tělu kolagen s vitamínem c, který je přímo zodpovědný za to jak vypadáte. Kolagen je obsažený v naší pokožce, takže logicky když ho máte málo, budete mít více vrásek. Kladen se doporučuje užívat právě okolo třicátého roku, kdy ho naše těla začínají mít nedostatek. Nejlepší je užívat kolagen v prášku, který si rozmícháte ve vodě. Při výběru kolagenu se držte několika pravidel – vyberte si kvalitu, kterou je možné doložit vědeckými studiemi. Volte kvalitu nad kvantitou.

Related Posts

© 2024 Stavir - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress