Kvalitní ski resort

Lyžování je věc, kterou v České republice miluje nespočet lidí. Mnoho z nich se již od listopadu těší, až napadne první sníh a vyrazí na hory, kde si užijí čerstvého prašanu. Lidé, co žijí poblíž hor, si kupují dokonce permanentku na celou sezónu, aby využili sněhu co nejvíce. Není se však čemu divit, díky Covidu se tu nějaký ten rok nelyžovalo a lidé si zkrátka chtějí užít sportu i zábavy s ním spojené. Pokud chcete letos nově vyrazit i s dětmi, které už by se měly začít učit stát na lyžích, tak neváhejte a navštivte ski resort Dolní Morava.

ski resort

Tento resort hlásí skvělé sněhové podmínky a také Vám nabídne lyžování pro dospělé i pro ty nejmenší. Hned u sjezdovky se můžete domluvit na lyžařské škole, kde začnou učit vaše malé ratolesti. Vy tak budete mít čas, si v klidu zalyžovat a o vaše dítě bude postaráno. Nebudete se tak muset bát, že se mu něco stane. Ski resort Dolní Morava už existuje nějaký ten rok a jeho úroveň se neustále zlepšuje. Najdete zde čtyřsedačkovou vyhřívanou lanovku, kde potěší, jak ty nejmenší, tak dospělé. Občerstvení se nachází hned u sjezdovky a můžete si tak dopřát párek v rohlíku v rychlém občerstvení, nebo čaj na zahřátí. Kromě rychlého občerstvení je zde i restaurace, kde najdete zahraniční i domácí kuchyni. Zahřejete se u teplé polévky a můžete vyrazit opět na sjezdovku.

ski resort

V případě, že jsou dobré sněhové podmínky, se zde lyžuje i večer. V okolí najdete také spoustu běžeckých tratí a byla by škoda nechávat běžky doma. Samozřejmostí je, že se u sjezdovky dělá servis lyží a snowboardů. Ty si můžete také vypůjčit, pokud chcete změnu a nechcete neustále jezdit na lyžích či snowboardu.

Pokud letos vybíráte destinaci, kam na hory, tak zkuste právě Dolní Moravu. Zdejší krajina a hezké sjezdovky, vás určitě ohromí a děti si to zde zamilují. Proto neváhejte a objednejte si ubytování ještě dnes.

Related Posts

© 2024 Stavir - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress