Fifa 2020

Určitě každý z Vás už v minulosti slyšel o Fifě a není ani divu, jelikož Fifa 2020 je už dvacátýmsedmým dílem v pořadí celé herní série. Jako první byla na trh klasicky uvedena demo verze a to bylo 10. září 2019. Plná verze hry pak byla vydána 27. září 2019 pro následující platformy: Microsoft Windows, Xbox One, Nintendo Switch a Playstation 4. Na vývoji této hry se opět podílelo studio Electronic Arts a vydána byla společností EA Sports. Hlavní tváří herního titulu byl záložník z Realu Madrid a byl na obalu základní verze hry. U Champions edice byl jmenován obránce z FC Liverpool Virgil van Dijk a u verze Ultimate byl hlavní tváří legendární francouzský útočník Zinédine Zidane.
fotbalový stadion
Jedná se o sportovní videohru zaměřenou do fotbalového prostředí. Od předchozích dílů se Fifa 2020 nějak zásadně nemění. Co Vás ale určitě po prvních dojmech ve hře zaujme je rozhodně Volta Football. Oproti klasických fotbalových zápasů si v tomto režimu zahrajete pouliční a futsalové zápasy s menším počtem hráčů a rozhodně to stojí za vyzkoušení. Voltu Football si budete moct vyzkoušet hned v několika lokacích jako jsou např. parkoviště a skladiště v různých zemích (Barcelona, Berlín, Tokio, Los Angeles, Londýn a spousta dalších). Největší předností tohoto herního módu jsou různé hráčské triky a finty, které opravdu obohatí herní zážitek. Ve hře také samozřejmě nechybí ani kariéra. Své zlepšení se dostalo jak v hráčské kariéře, tak i v té trenérské. Tento herní titul byl vylepšen především o lepší fyziku míče a hráčů. Novinek se také dočkáte u standardních situacích (přímé kopy a penalty). Ve Fifě 2020 se můžete těšit na více jak třicet oficiálních fotbalových lig, sedmset týmů a bez mála skoro dvecettisíc hráčů.
záběr na fotbalový míč
Rozhodně doporučujeme si hru Fifu 2020 vyzkoušet na vlastní kůži a udělat si tak vlastní názor. Své fanoušky si jistě najde.

Related Posts

© 2024 Stavir - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress