V lese

Když se mi narodilo dítě, tak jsem byla v sedmém nebi. A taky jsem si opravdu hodně oddychla, protože jsem si řekla, že už konečně nebudu muset všude tahat to své veliké břicho, které mi opravdu všude překáželo. Ani nevíte, kolik jsem přibrala. A přibrala jsem třicet dva kilogramů, a to během těhotenství. To jsem vždycky byla ale taková, že jsem dbala opravdu na štíhlou linii a zdravý životní styl. I když jsem stále zdravě jedla, tak stejně se mě ta kila držela. Nakonec to všechno dopadlo naprosto skvěle a já díky tomu, že jsem si se svým dítětem budete často hrála a jezdila na dlouhé procházky, tak jsem přebytečná těhotenská kila shodila velice rychle, a to během jednoho roku.

Puzzle taky hrajeme.

Byla jsem ráda, že už konečně nemusím všude tahat ty svoje špeky a poporodní kila, takže jsem taky byla překvapená, že vážně stačí si s dětmi hrát opravdu často a uvidíte, jak kila sama dolů půjdou. A nyní synovi jsou není roky a oba dva máme rádi hry. A nejraději hrajeme panáka anebo chodíme běhat do lesa.

Často hraji hry.

V lese je taky opravdu veliká zábava, a to hlavně v tom, že si můžete ze šišek stavit různé cestičky anebo domečky. Tohle mě naučil můj syn, protože chodí do školky. Syn mi řekl, že v lese se školkou hrají různé hry anebo staví domečky. Takže jsem chtěla, aby mi to syn ukázal, že to třeba můžu taky dělat s ním. A je to opravdu velká zábava. Stačí do lesa zajít na čerstvý vzduch a tam si děti opravdu hodně vyhrají. Můžou tam děti běhat mezi stromy, takže nejenom že mají děti opravdu dostatek pohybu, ale taky je to baví. A taky se se synem bavíme u toho, že chodíme do naší lesní posilovny, kde je v lese krásná posilovna, takže člověk se opravdu tam zabaví a dokonale si protáhne své tělo. Takže pokud i vy hledáte něco, jak zabavit děti a aby taky měly zdravý pohyb, tak les je naprosto ideální. 

Related Posts

© 2024 Stavir - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress