IT někdy taky škodí

Informační technologie jsem nikdy nechápala. Přitom můj tatínek pracoval s počítačem a úplně odjakživa. Tatínka počítače bavili. Moje maminka taky. A víte, co dělala moje maminka? Má moje maminka učila na vysoké škole. Maminka vyučovala právě na vysoké škole informační techniku. Informatika všechny bavila. Myslím, že jsem tohle bohužel po ní nezdědila. Chtěla jsem, abych uměla všechno, jenže bohužel se člověk nenarodí dokonalý a dokonalost není všechno. Myslím, že když je někdo dokonalý, tak to není úplně v pořádku. A to se týká i informační technologie. Všechno není růžové. A informační technologie taky ne. Sice nám velmi pomáhají a usnadní život, ale není to všechno. A není přeci dobré, aby všichni lidé a děti seděli jen u počítače. A co třeba normální život venku?

Chytré věci se doma hodí.

Vždyť venku se dá taky krásně žít. Anebo jste jenom pouze v online světě? Myslím, že v dnešní době mnoho lidí žije pouze v online prostředí, protože si člověk může udělat vlastní identitu. A vlastní identita je velmi důležitá. Ale ovšem ta pravá. Mnoho lidí si právě díky informační technologii udělají online svět, kde jsou více dokonalé. Upravují si fotky, a tak si vylepšují postavy a obličej.

Technologie máme jistě všichni doma.

Bohužel v dnešní době je to úplně normální. A podle mého názoru je to velmi smutné. Já osobně to nedělám. Nechci, abych vypadala na fotce stokrát lépe než ve skutečnosti. Myslím, že je to zbytečné a smutné, dneska to dělají hlavně mladé ženy. A hlavně dívky. Každých se honí za dokonalostí, Ale nechápe, že informační technologie v tomto mohly škodit. Proto zastávám ten názor, že nic se nemá přehánět a všechno se má užívat pouze s mírou, aby to nikomu neubližovalo. Myslím, že je taky prima si vynahradit nějaký čas, jak slouho budeme trávit čas na počítači, protože pak nám zbude taky prima volný čas na rodinu a přátelé. A to je nádherné.

Related Posts

© 2024 Stavir - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress