Zajímavá technologie

Informační technologie je něco pro mě. Mám je moc ráda, protože mě vždycky informují o všem důležitém, co se ve světě děje. Jednu dobu jsem dělala moderátorku v televizi. Tam je velmi důležité, abyste uměli něco z informačních technologií. Taky se musím přiznat, že jsem byla na fakultě, kdy informační technologie byla opravdu hlavním předmětem. Nejsem sice moc šikovná a nejsem moc technický typ, ale snažila jsem se, abych tuto fakultu a univerzitu dokončila a moc jsem se snažila. Neměla jsem vůbec žádný volný čas, všechen svůj čas jsem věnovala fakultě a informační technologii a musím říct, že jsem si zjistila, že ten, kdo umí informační technologie a dobře jí rozumí, tak si potom taky najde perfektní zaměstnání.

Informační technologie jsme si oblíbila.

V tom zaměstnání má potom opravdu pěkné peníze. Takže jsem si řekla, že když se budu snažit a budu věnovat čas informační technologii a škole, tak si potom v budoucnu pořídím svůj vysněný byt a taky auto. Navíc můj sen byl cestovat. Moc jsem si přála letět do Dubaje. Dubaj mě už přitahuje hodně dlouho. A Myslím, že informační technologie mi k tomu mohou to pomoct. Taky jsem viděla 3D Dubaj na internetu, jde to.  Tam zadáte místo, které chcete vidět v 3D.

Pracuji denně.

A já jsem právě chtěla vidět Dubaj. Proto jsem ráda, že existuje informační technologie, která nám umožní vidět tyto věci. Je to velmi úžasné. Do Informační technologie jsem se opravdu moc zamilovala a nehodlám s ní jenom tak skoncovat. Řekla jsem si, že možná v budoucnu bych mohla vyučovat informační technologii někde malé děti nebo i dospělé. Myslím, že tato věda o informační technologii by mohla velmi zajímat i ostatní lidi. Myslím, že tato věda by si zasloužila, aby se o ní vědělo a dál se šířily její velká pozitiva. Sice ano, chápu, že někdy opravdu moc škodí, když je ní člověk závislý nebo s ní dělá nekalosti, ale věřte, že pozitiva informační technologie určitě převyšují nad negativy.

Related Posts

© 2024 Stavir - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress