Mobil jako parťák

Vždycky jsem chtěla nějaký kvalitní mobilní telefon, který mi bude dělat společnost. Vy si jistě říkáte, že společnost má člověku dělat zase další člověk. Jenomže u mě to takhle bohužel ale neplatí. Žiji na vesnici, kde opravdu moc lidí není. Sice jsou tady lidé, ale jsou opravdu v takovém věku, že to jsou většinou samí senioři. A když je tam náhodou někdo mladší, třeba například v mém věku, tak většinou nemají čas anebo jsou stále v práci. Já mám totiž v práci takovou, že pracuji z domu, takže mám spoustu volného času a můžu si udělat v volno opravdu kdy chci. A když chci dlouhé volno, tak si ho udělám. Jenomže když si udělám volno sama na sebe, tak bych nejraději chtěla být s přáteli. Proto jsem opravdu ráda, že existuje mobilní telefon, ve kterém hraji různé hry anebo taky volám své rodině. Mě tohle baví a já si říkám, že kdyby nebyl mobilní telefon, tak jsem asi stále sama.

Mobil je můj parťák.

A právě díky mobilnímu telefonu udržuji všechno v kupě, že velice často volám rodině anebo přátelům. Jenomže volání přes mobilní telefon není to úplně pravé ořechové. Taky bych si ráda s někým vyšla někam ven. Jenomže jak už to, tak bývá, tak ne vždycky se zadaří, ale i tak jsem ráda, že mám možnost alespoň obden zavolat své nejlepší kamarádce, která bydlí sto kilometrů od mého domu. Ona si tam odstěhovala za partnerem a taky za prací. A s tím nic už neudělám. Takže jsem ráda, že mi zbyly alespoň mobilní hry.

S mobilem často fotím.

Taky hrajete někdy na mobilu nějaké hry? Já jsem se tímto nakazila od mého bratra, který mě naučil hrát mobilní hry. A já nevím, jestli mu mám děkovat nebo být na něj naštvaný. Copak může dospělá žena stále hrát hry na mobilu? No, každý jsme nějaký, a to svět nezmění. Ale abych se vám přiznala, tak mě vůbec nevadí, že často hraji mobilní hry, sice je to na hraně, ale budiž. Ale taky by bylo lepší, kdybych ty hry mohla s někým blízkým hrát. Uvidím, třeba někoho díky hrám potkám. 

Related Posts

© 2024 Stavir - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress