Ztrácení mobilu

Mobilní telefon je pro mě opravdu hodně důležitý. A taky jsi ale vzpomínám na ty časy, kdy jsem stále dokola ztrácela mobilní telefon, protože jsem vůbec na mobilní telefon nebyla zvyklá, takže jsem byla hodně zapomnětlivá a kamkoliv jsem mobilní telefon položila, tam jsem ho bohužel taky nechala. Asi za rok jsem ztratila dva anebo tři mobilní telefony.

Často někde nechávám mobil.

Proto mi taky rodiče začali kupovat takové mobilní telefony, které byly z druhé nebo dokonce i z druhé ruky Takže celé dětství, asi až do šestnácti let, jsem měla stále takové staré oprýskané mobilní telefony, za které jsem se samozřejmě hodně styděla. Jenomže co jsem mohla dělat, když jsem všechny skvělé mobily ztratila? A za svůj život jsem ztratila čtyři kvalitní mobilní telefony. Nyní, v dospělosti je to už sice o něco lepší, ale stejně se mi někdy stane, že mobilní telefon někde nechám.

V mobilu mám dost aplikací.

Naštěstí ale dnešní době je už to takové, kdy lidé nalezený mobilní telefon většinou vrátí. Zatím se mi stalo že se během roku už sedm krát, kde jsem někde zapomněla mobilní telefon. A to hlavně v trafice anebo někde v práci. Zatím se mi vždycky pokaždé mobilní telefon vrátil. A jsem samozřejmě ráda, protože nyní už vám kvalitní mobilní telefon, což by mě opravdu hodně mrzelo, kdyby mi ten mobilní telefon nikdo nevrátil. Takže jsem opravdu vděčná vždycky všem poctivým lidem a všem nálezcům, kteří se chovají čestně a poctivě a mobilní telefon vždycky na příslušné místo vrátí. Opravdu paní v trafice mě už dobře zná, že tam lidé většinou nosí mobilní telefon, když ho najdou, protože ví, že paní v trafice už o tomhle ví. A už z toho máme srandu, ale vím, že jednoho dne budu mít opravdu velkou smůlu a drahý mobilní telefon mi nikdo nevrátí. I když to tak vezmu, tak možné hledání by asi bylo lehké, vzhledem k tomu, že mobily už mají i sledovací zařízení.

Related Posts

© 2024 Stavir - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress