Tři zábavné a neobvyklé hry pro operační systém Android

Hogwarts Mystery

Jste milovníky série Harry Potter, ať už knižní či filmové verze? Pak si tuto hru zamilujete. Ve hře hrajete za žáka prvního ročníku Bradavic, kde se snažíte odhalit velké tajemství. Hra má velmi propracovaný hlavní příběh a k tomu celou řadu vedlejších úkolů, které musíte plnit. Budete chodit na hodiny lektvarů, přeměňování či létání, starat se o své vlastní kouzelné tvory, bojovat v duelových soubojích, hrát zápasy famfrpálu a ve speciálních úkolech můžete získat nové oblečení pro svou postavu či nový nábytek do své kolejní ložnice. V této hře je stále co dělat a co objevovat, a zabaví vás opravdu na dlouhé týdny i měsíce. Hra je zdarma, a máte v ní možnost si za reálné peníze dokupovat různé výhody, ale není to nezbytné, hra je hratelná i bez toho, aniž byste za ni utráceli.

mobil

SongPop2

Pokud milujete hudbu a orientujete se jak ve starších melodiích, tak v nejnovějších trendech, zřejmě v této hře zazáříte. Máte zde možnost vyzvat hráče po celém světe v duelu o to, kdo rozpozná názvy či interprety více písniček. Volíte si vždy playlist, z kterého chcete písně poznávat. Na výběr je několik stovek playlistů, které si kupujete za mince, které získáte výhrou nad svým protihráčem. Playlisty jsou zaměřené buď na jednotlivé autory, hudební období podle let nebo tematický. Najdete tu ale i originální playlisty, jako třeba písně, které začínají slovem „The“ nebo písně, které mají ve svém názvu barvu a podobně. Nejen že si užijete spoustu zábavy, ale ještě získáte tipy na nové písničky! Základní verze je zdarma, VIP verze stojí 149 Kč měsíčně.

mobil

Just dance

Tady budeme trochu podvádět. K této hře totiž potřebujete kromě mobilu ještě stolní počítač nebo notebook. Možná znáte hru Just dance, která je určena pro Xbox, Playstation, Nintendo nebo Wii. Tvůrci přišli s verzí pro mobilní telefony, aby potěšili ty, kteří žádnou konzoli nevlastní. Jedná se o taneční hru, kdy vám na obrazovce počítače či notebooku běží taneční choreografie, kterou opakujete s mobilem v ruce. Mobil snímá vaše pohyby a dle toho vám přiděluje bodové hodnocení. Skvělá a zábavná hra, kterou můžete hrát i s několika dalšími kamarády. Základní verze je zdarma, ale bohužel vám umožní zatančit si jen jednu písničku denně. Placená verze, která vám poskytne neomezené množství písniček stojí 149 Kč měsíčně.

Related Posts

© 2024 Stavir - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress