Splňte si své přání o vlastní chatě!

Patříte k těm, kteří touží po vlastní chatě, ale toto přání si nemohou splnit z několika důvodů? Pak máte zřejmě problém s tím, že nemáte dostatek peněz. Anebo vás trápí to, že v lokalitě, kde byste svou chatu chtěli mít, nikdo nic takového nenabízí, anebo zde není vhodný pozemek k mání. Anebo vás trápí, že na vámi vybraném místě nemáte šanci získat stavební povolení.

nápis home na dřevě, klíč

Skvělá zpráva pro vás zní – i vy můžete mít svůj vlastní rekreační objekt, a to přesně tam, kde ho chcete mít!

Stačí, když se lépe porozhlédnete na trhu s bydlením a zjistíte, že se vám nabízí jedno velmi chytré řešení, jak vše potřebné zařídit, a to za rozumný peníz, a na místě, které se vám líbí. Tím řešením není nic jiného, než dřevěný mobilní dům! Ten můžete obývat jak celoročně, tak pouze sezónně, a podle varianty, pro kterou se rozhodnete, se bude odvíjet výsledná cena.

Mobilní dům vypadá vlastně jako takový příjemný malý byt v přírodě. Jedná se o malou stavbu, která nevzniká na místě, ale v areálu výrobce. A protože nemá pevné základy spojené se zemí, můžete ji umístit, kde vás jen napadne – k jejímu umístění nepotřebujete žádné stavební povolení. A to je velká výhoda, díky které můžete mít svou vlastní malou chatku bez ohledu na to, zda je ve vybraném území povoleno stavět anebo ne. Stačí vám k tomu je pár metrů čtverečních vlastního anebo pronajatého místa.

Navíc, se stavbou se rozhodně trápit nemusíte. Stačí si objednat objekt podle vašich představ a speciální vozidlo vám ji doveze až přímo na místo, kde ji zároveň spolehlivě usadí.
pět klíčů s modrým přívěskem

Jistě vás nyní nejvíce ze všeho zajímá, kolik vás váš vysněný rekreační objekt bude stát – a to je další skvělé překvapení – když budete chtít, tak se bez potíží vejde do miliónu, a pokud se bude jednat pouze o sezónní nezateplenou stavbu, bude cena ještě nižší.

Není divu, že jsou dřevěné mobilheimy mezi lidmi tak oblíbené – a nyní si jejich výhody můžete užít i vy!

Related Posts

© 2024 Stavir - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress